O nas

Kominki Budmar Żnin wykonuje kompleksowo kominki na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Oferujemy usługi w zakresie  doradztwa, montażu wkładów grzewczych, zabudowy kominka, budowy systemu dystrybucji gorącego powietrza.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kominków – firma powstała w 2008 roku. Do tej pory możemy pochwalić się już imponującą liczbą kilkuset wykonanych realizacji kominków różnego typu – od tradycyjnych kominków rustykalnych z piaskowca, poprzez klasyczne stylowe portale marmurowe aż po nowoczesny prosty design obudowy, doskonale wpisujący się w aktualne tendencje dekoratorskie.

Kominki Bydgoszcz
+kominki, +kominki +nowoczesne, +kominki +bydgoszcz, +kominki +poznań, +kominki +gniezno, +kominki +żnin, +kominki +inowrocław, +kominki +marmurowe, +parapety +marmurowe, +kominki +klasyczne, +kominki +rustykalne, +portale +marmurowe, +kominki +budmar, +kominki +wągrowiec

Kominek to nie tylko ozdoba wnętrza, ale także dodatkowe źródło ciepła. Miejsce kominka jest zwykle określone w projekcie, ale jego kształt oraz wielkość powinny być zaplanowane z myślą o tym, jak zorganizujemy wnętrze. Ważne jest na przykład, z której strony i z jakiej odległości będzie oglądany.

Warto do tego dostosować kształt wkładu oraz materiał obudowy. Proponując naszym klientom rozwiązania doboru właściwego kominka,  staramy się łączyć walory funkcjonalne i estetyczne.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo praktycznie wszystkie rodzaje kominków. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa, aż po montaż kominka u klienta.

Obudowy kominkowe wykonujemy z naturalnych kamieni (marmurów, granitów, trawertynów, piaskowców i wielu innych). Korzystamy także z nowoczesnych technologii – w ofercie znajdą Państwo nowoczesny, trwały materiał – spieki kwarcowe Laminam występujące w różnych formatach i wielu niepowtarzalnych wzorach. Stworzone są one z naturalnych materiałów, takich jak iły łupkowe, skały granitowe i pigmenty ceramiczne. Powstają z dbałością o środowisko i zdrowie użytkowników.

W naszych kominkach wykorzystujemy wkłady kominkowepowietrzne lub z płaszczem wodnym.

KOMINKI RUSTYKALNE
+kominki, +kominki +nowoczesne, +kominki +bydgoszcz, +kominki +poznań, +kominki +gniezno, +kominki +żnin, +kominki +inowrocław, +kominki +marmurowe, +parapety +marmurowe, +kominki +klasyczne, +kominki +rustykalne, +portale +marmurowe, +kominki +budmar, +kominki +wągrowiec

Świadczymy usługi w obróbce kamienia marmuru (dotyczy takich elementów jak parapety, blaty, stopnie, półki itp.)

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz profesjonalne, indywidualne  podejście do powierzonych realizacji. Naszym priorytetem jest precyzja wykonywanej pracy oraz zadowolenie klienta. Dużym atutem firmy jest doświadczenie oraz konkurencyjność.

Marcin Bolewski